0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
راهنمای قوانین و مقررات

قوانین سایت و خرید کالا

کلیه اصول و رویه‏‌های الانزا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر (مشتری) نیز موظف به رعایت قوانین جاری کشور و مقررات مرتبط با مصرف‌کننده می‌باشد. است. در صورتی که در قوانین، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های الانزا تغییراتی در آینده ایجاد شود، این تغییرات در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و مشتری (مصرف‌کننده) توافق نمود که استفاده مستمر وی از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می‌باشد.

قوانین ثبت و پردازش سفارشات

  • کاربر یا مشتری کسی است که از خدمات وب سایت فروشگاه اینترنتی شهرو استفاده می کند.
  • مشتری یا کاربر موظف است تا اطلاعات خود را در هنگام ثبت نام و خرید از سایت به صورت صحیح وارد نماید. در غیر اینصورت مجموعه شهرو در خصوص بروز مشکلات احتمالی، مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
  • در صورتی که پس از ثبت سفارش توسط مشتری، محصول مورد نظر به هر دلیل موجودی نداشت، حق کنسل کردن سفارش توسط مجموعه شهرو محفوظ است و وجه واریزی نیز تا حداکثر 72 ساعت کاری به حساب ایشان بازگردانده می شود.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل در هنگام پرداخت اینترنتی و یا کسر شدن از موجودی حساب مشتری، مبلغ کسر شده حداکثر تا 72 ساعت کاری به حساب ایشان بازگردانده می شود و یا به انتخاب مشتری به اعتبار حساب او افزوده می شود.
  • کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه ارایشی بهداشتی شهرو به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و فاکتور از پنل کاربری، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی شهرو همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی شهرو به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه شهرو محفوظ است.

پرداخت وجه سفارش از 2 طریق امکان پذیر می باشد:

  • پرداخت اینترنتی از طریق درگاه های بانکی موجود در سایت
  • پرداخت در محل وجه سفارش، این روش تنها برای مشتریان شهر تهران امکان پذیر می باشد.

توجه داشته باشید تمام کد های تخفیف و اعتباری محدودیت زمانی استفاده خواهند داشت و پس انقضای آن امکان استفاده از آن به هیچ وجه وجود نخواهد داشت و امکان جایگزینی آن نیز وجود ندارد.

چک کردن مرسوله

کاربر موظف است در هنگام دریافت سفارش در حضور پیک سطح شهر و مامور پست اقلام سفارش را با فاکتور سفارش چک نماید و از صحیح و سالم بودن کالا مطمئن شود و پس از تایید موارد ذکر شده، سفارش خود را تحویل گیرد. بدیهی است امضاء و تائید شما به مامور پست یا پیک سطح شهر به منزله دریافت سفارش کالاهای سفارش به صورت کامل و سالم تلقی می‌گردد و پس از آن فروشگاه اینترنتی شهرو رو هیچ‌ گونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت. و حق هرگونه اعتراض و شکایت را از خود نسبت به تعداد اقلام سفارش و سلامت کالا سلب می نماید. ضمنا توجه فرمایید بسته پستی ارسالی نباید مخدوش باشد